STAVOCHEMIE s.r.o. - sluzby - Plnen tub, balen do blistru, silikonov oleje Naše službyPlnění tmelů a lepidel do AL tub.

   Poskytujeme plnění silikonových , polyuretanových a jiných tmelů a lepidel do hliníkových tub dle přání zákazníka s možností plnobarevného potisku.
Možnosti maloobjemového plnění jsou od 5ml. do 70 ml
Následně poskytujeme zabalení výrobku na maloobchodní prodej nebo bez balení pro výrobu.
Naše možnosti jsou velice široké vzhledem k možnostem kompletního servisu začínajícího doporučením a vybráním potřebného produktu, přizpůsobení obsahu náplně požadavku zákazníka až po následné zabalení.


Balení do blistrů - Blistrování

   Nabízíme službu balení výrobků do blistrů - Zatavování výrobků pod průhlednou pevnou plastovou fólii na transparentní podklad z pevného kartonku - papíru.
Svařovací plocha je 320 x 220 mm , hlobky 70 mm. Vyrábíme blistry krabičky dózičky a jiné dle zadání.
Zajišťujeme výrobu formy na blistr , přípravu kartičky včetně potisku a eurovýsek, následné zabalení a expedici výrobku. Jiné rozměry a další podrobnosti včetně Vámi požadovaného množství obalů, termínů i ceny, dohodněte prosím na našem telefonním čísle: +420 321 714 315.


Silikonové oleje

   Nabízíme širokou řadu silikonových olejů firmy BLUESTAR Silicones.
Jejich využití má širokou škálu, jako jsou např. termostatické a dielektrické kapaliny, materiály pro kopírovací stroje, zahušťovací a plastifikační činidla pro RTV materiály a silikonové tmely. Mazadla a činidla, chránící proti působení tepla v textilním průmyslu, součásti údržbových výrobků, přídavné látky pro nátěrové hmoty, vodu odpuzující úpravy materiálů, různá činidla povrchově aktivní látky pro styren-butadienové pěny. a další.
Více zde ...AKCE - NOVINKA

! NOVINKA !
Lepidlo pro lepení izolantu

 

Plnění tub a výroba blistrů: www.plnenitub.cz

Befüllen von Aluminium-Tuben und Blisterherstellung:
www.tuben-abfuellen.eu

Copyright © 2008 STAVOCHEMIE s.r.o., all rights reserved