O nás

    Firma založena v roce 1994 jako fyzická osoba.
   Obor podnikání , velkoobchodní a maloobchodní prodej stavební a průmyslové chemie.
Se stále se rozšiřujícím sortimentem dochází k postupnému navyšování zákaznické základny a zvyšování možností nabízet v sortimentu stavební chemie co nejvíce možností pro aplikace v oblasti stavebnictví, automobilovém průmyslu, chemickém průmyslu, sochařství a restaurátorství, a mnoho dalších odvětví s hobby i profi použitím. Firma poskytuje nejenom prodej ale i konzultačně aplikační podporu s individuálním přístupem.

   V roce 1998 vzniká divize plnění silikonových , polyuretanových , jiných tmelů a lepidel. Nabídky malo obsahového plnění mají téměř okamžitý ohlas na trhu a během let se stáváme strategickými dodavateli firmám, jenž potřebují určité lepidlo nebo tmel v obalu (AL tuba) , který si sami zákazníci určují i s jejich logem a potiskem od 5 ml. do 70 ml. Našim mottem pro možné obchodní partnery je : „Dokážeme cokoliv naplnit do čehokoliv“ se vyplatil a nadále tuto divizi rozšiřujeme.

   V roce 2000 vzniká divize silikonových olejů pod záštitou firmy Rhodia silicones France.(dnes již BLUESTAR SILICONES France.
Silikonové oleje určené pro řadu aplikací jsou dnes silnou součástí prodeje firmy.

   V roce 2002 se k divizi plnění tmelů a lepidel přidává důležitá část a to následné balení výrobků do blistrů (čili průhledných obalů z PVC s papírovou kartičkou na zadní straně). Komerčně velmi úspěšný krok nás přesvědčil o dalším rozvoji této divize, což vedle k zakoupení stroje na svařování blistrů.
Zefektivněním a zkvalitněním výroby došlo k dalšímu posunu směrem k rozšíření kvality služeb.

   Díky vysoké efektivnosti balení tmelů a lepidel do blistru dochází k uvolnění kapacity výroby , číž se v posledních letech stávají našimi obchodními partnery i firmy požadující pouze zabalení jejich výrobku do blistru. Poskytujeme tyto zakázky na klíč. Zajistíme výrobu a potisk kartičky dle přání zákazníka, dále výrobu blistru a následné zabalení.
Spokojenost našich dodavatelů nás přesvědčuje o dobrých kvalitách námi poskytovaných služeb, které chceme i nadále rozvíjet.

   V roce 2004 došlo k transformaci firmy na společnost s r.o.


AKCE - NOVINKA

! NOVINKA !
Lepidlo pro lepení izolantu

 

Plnění tub a výroba blistrů: www.plnenitub.cz

Befüllen von Aluminium-Tuben und Blisterherstellung:
www.tuben-abfuellen.eu

Copyright © 2008 STAVOCHEMIE s.r.o., all rights reserved